دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 ظرفیت 96 عددی

دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 ظرفیت ۹۶ عددی

 دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 ظرفیت ۹۶ عددی

ابعاد ۴۲*۵۱*۶۰ سانتی‌متر

وزن ۹۹۸۰ گرم

گونه حیوان خزنده , جونده , پرنده

ستر هچر همزمان

امکان اتصال به باطری ماشین

کنترل دما و چرخش به صورت اتوماتیک

سیستم انتخاب پرنده

دارای چراغ قوه نطفه سنج

 

 دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 ظرفیت ۹۶ عددی

 

دستگاه جوجه کشی ایزی باتور ۲ یک دستگاه خانگی برای استفاده در محیط های خانگی با امکان جوجه کشی تمام خودکار میباشد. ایزی باتور ۲ یکی از معدود دستگاه هایی بوده که دارای سیستم جوجه کشی تمام اتوماتیک انتخاب پرنده است که با فشردن یک دکمه ساده از پرنده های مرغ ، بلدرچین ، غاز ، اردک ، بوقلمون و کبک بدون هیچ نوع تنظیماتی جوجه نماید .

همچنین قابلیت جوجه کشی از تمامی انواع پرندگان را در حالت جوجه کشی دستی دارا میباشد.  دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 قادر است از ۹۴ عدد تخم نطفه دار با سایز نرمال مانند مرغ ، حدود ۴۰ عدد تخم نطفه دار درشت مانند غاز ، ۲۴۰ عدد تخم نطفه دار ریز مانند بلدرچین به راحتی جوجه کشی نماید.

سنسور مورد استفاده در این محصول ساخت سوئیس بوده و از نوع حسگرهای SHT میباشد که نیازی به کالیبراسیون مجدد ندارد ، این سنسور برای یکبار در سوئیس کالیبره شده و نیازی به کالیبراسیون دوباره نخواهد داشت ، لازم به ذکر است که از این سنسور به دلیل دقت بسیار بالای آن در سنجش دما و رطوبت در ساخت لوازم پزشکی و لوازم نظامی استفاده میگردد ، توجه داشته باشید

تنها سه کارخانه در جهان از این حسگر بر روی دستگاه جوجه کشی استفاده کرده اند که یکی از این کارخانه ها EIG میباشد.امکان سترهچر همزمان نیز از جمله امکانات خاصی میباشد که در ایزی باتور ۲ تعبیه شده است و این امکان را به شما میدهد تا بتوانید روزانه هر تعداد تخم نطفه دار که بخواهید درون دستگاه قرار دهید و از آنها جوجه کشی کنید برخلاف دستگاه هایی که فقط یکبار در طول جوجه کشی میتوانید تخم درون دستگاه قرار دهید.

در کنار  دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 سه نوع شانه ارائه میگردد که با استفاده از آنها شما میتوانید از هر پرنده ای (به جز شترمرغ) به راحتی جوجه کشی نمایید و دیگر نیازی به خرید شانه اضافه ای نخواهید داشت.

 

 دستگاه جوجه کشی مدل easy-bator2 ظرفیت ۹۶ عددی

 

 

ارسال رایگان

پرداخت درب منزل

گارانتی ۱۲ ماهه ایزی باتور (easy-bator)

 

قیمت در زمان درج پست ۱,۰۸۱٫۰۰۰ تومان

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول به لینک زیر مراجعه کنید :

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش محصول کلیک کنید

 

لطفا سفارش خود را با اطلاعات صحیح و به صورت کامل ثبت کنید